I liga okręgowa C1 Trampkarz 2015/2106
Print
Kolejka nr 1 22-08-2015 00:00 Stoczniowiec Płock 2 : 4 Delta Słupno
  22-08-2015 00:00 Stegny Wyszogród 2 : 0 Błyskawica Lucień
  22-08-2015 00:00 Zorza Szczawin Kościelny 4 : 3 KS Pegaz
  22-08-2015 00:00 Unia Iłów 5 : 0 Orzeł Goleszyn

Kolejka nr 2 26-08-2015 00:00 Orzeł Goleszyn 1 : 1 Stoczniowiec Płock
  26-08-2015 00:00 Zorza Szczawin Kościelny 2 : 1 Unia Iłów
  26-08-2015 00:00 KS Pegaz 9 : 0 Błyskawica Lucień
  26-08-2015 00:00 Delta Słupno 2 : 1 Stegny Wyszogród

Kolejka nr 3 29-08-2015 00:00 Stegny Wyszogród 4 : 0 Orzeł Goleszyn
  29-08-2015 00:00 Błyskawica Lucień 0 : 7 Delta Słupno
  29-08-2015 00:00 KS Pegaz 3 : 0 Unia Iłów
  29-08-2015 00:00 Stoczniowiec Płock 1 : 6 Zorza Szczawin Kościelny

Kolejka nr 4 05-09-2015 00:00 Zorza Szczawin Kościelny 8 : 2 Stegny Wyszogród
  05-09-2015 00:00 Unia Iłów 1 : 1 Stoczniowiec Płock
  05-09-2015 00:00 KS Pegaz 3 : 1 Delta Słupno
  05-09-2015 00:00 Orzeł Goleszyn 2 : 0 Błyskawica Lucień

Kolejka nr 5 09-09-2015 00:00 Błyskawica Lucień 1 : 8 Zorza Szczawin Kościelny
  09-09-2015 00:00 Delta Słupno 3 : 0 Orzeł Goleszyn
  09-09-2015 00:00 Stoczniowiec Płock 0 : 4 KS Pegaz
  09-09-2015 00:00 Stegny Wyszogród 1 : 3 Unia Iłów

Kolejka nr 6 12-09-2015 00:00 Unia Iłów 5 : 0 Błyskawica Lucień
  12-09-2015 00:00 Stoczniowiec Płock 3 : 3 Stegny Wyszogród
  12-09-2015 00:00 KS Pegaz 5 : 1 Orzeł Goleszyn
  12-09-2015 00:00 Zorza Szczawin Kościelny 4 : 3 Delta Słupno

Kolejka nr 7 19-09-2015 00:00 Delta Słupno 2 : 0 Unia Iłów
  19-09-2015 00:00 Orzeł Goleszyn 1 : 4 Zorza Szczawin Kościelny
  19-09-2015 00:00 Stegny Wyszogród 4 : 8 KS Pegaz
  19-09-2015 00:00 Błyskawica Lucień 0 : 6 Stoczniowiec Płock

Kolejka nr 8 26-09-2015 00:00 Delta Słupno 1 : 1 Stoczniowiec Płock
  26-09-2015 00:00 Błyskawica Lucień 1 : 6 Stegny Wyszogród
  26-09-2015 00:00 KS Pegaz 3 : 2 Zorza Szczawin Kościelny
  26-09-2015 00:00 Orzeł Goleszyn 0 : 5 Unia Iłów

Kolejka nr 9 03-10-2015 00:00 Stoczniowiec Płock 4 : 2 Orzeł Goleszyn
  03-10-2015 00:00 Unia Iłów 4 : 1 Zorza Szczawin Kościelny
  03-10-2015 00:00 Błyskawica Lucień 2 : 3 KS Pegaz
  03-10-2015 00:00 Stegny Wyszogród 10 : 3 Delta Słupno

Kolejka nr 10 10-10-2015 00:00 Orzeł Goleszyn 1 : 2 Stegny Wyszogród
  10-10-2015 00:00 Delta Słupno 3 : 1 Błyskawica Lucień
  10-10-2015 00:00 Unia Iłów 0 : 4 KS Pegaz
  10-10-2015 00:00 Zorza Szczawin Kościelny 3 : 1 Stoczniowiec Płock

Kolejka nr 11 17-10-2015 00:00 Stegny Wyszogród 3 : 0 Zorza Szczawin Kościelny
  17-10-2015 00:00 Stoczniowiec Płock 1 : 4 Unia Iłów
  17-10-2015 00:00 Delta Słupno 2 : 6 KS Pegaz
  17-10-2015 00:00 Błyskawica Lucień 2 : 4 Orzeł Goleszyn

Kolejka nr 12 24-10-2015 00:00 Zorza Szczawin Kościelny 5 : 2 Błyskawica Lucień
  24-10-2015 00:00 Orzeł Goleszyn 2 : 4 Delta Słupno
  24-10-2015 00:00 KS Pegaz 5 : 3 Stoczniowiec Płock
  24-10-2015 00:00 Unia Iłów 8 : 0 Stegny Wyszogród

Kolejka nr 13 07-11-2015 00:00 Błyskawica Lucień 0 : 10 Unia Iłów
  07-11-2015 00:00 Stegny Wyszogród 0 : 1 Stoczniowiec Płock
  07-11-2015 00:00 Orzeł Goleszyn 2 : 4 KS Pegaz
  07-11-2015 00:00 Delta Słupno 4 : 0 Zorza Szczawin Kościelny

Kolejka nr 14 14-11-2015 00:00 Unia Iłów 1 : 1 Delta Słupno
  14-11-2015 00:00 Zorza Szczawin Kościelny 9 : 0 Orzeł Goleszyn
  14-11-2015 00:00 KS Pegaz 10 : 3 Stegny Wyszogród
  14-11-2015 00:00 Stoczniowiec Płock 6 : 2 Błyskawica Lucień